Mobilní domy pro celoroční bydlení

Díváte se po domech ke koupi? Přemýšlíte nad stavbou domu? Zdají se Vám všechny tyto možnosti moc drahé? Nechcete zbytečně přeplatit nebo na to ani nemáte peníze? Říkáte si, že by Vám stačilo i něco menšího, aby to nestálo tolik peněz? V tom případě pro Vás bude možná vhodným řešením pořízení mobilního domu.

Útulné, hezké, moderní i nízkoenergeticky náročné bydlení, to všechno vystihuje název mobilheim.

pes na posteli

Mobilheim neboli mobilní dům je skvělou alternativou v bydlení pro ty, kteří si chtějí pořídit vlastní soukromé bydlení, čili vlastní domeček, ale nechtějí za něj dát desítky milionů korun a zadlužit se do konce života, ale chtějí si užívat za nižší cenu vlastního bydlení a soukromí. Pocit, že je dům Váš budete mít hned, jak ho ustavíme na pozemek. Pro někoho to může být dočasné řešení, než si koupí byt, pro jiného je to hodnotné bydlení na několik let, pro jiné je to vynikající řešení na stáří, nízké náklady, soukromí a malý prostor na starost, na úklid a podobně. Mladé rodiny, novomanželé nebo páry s dítětem zde začínají a občas i končí, protože se jim tato možnost natolik zalíbí, že už si dům nechají a ocení jeho kvality a přínosy i pro budoucí bydlení. Mají díky tomu alespoň více času a prostoru pro děti, mohou jim dopřát koníčky a záliby, být s nimi neustále v kontaktu, byť v menším, ale ve vlastním domě.

květina křeslo

Peníze rozhodně nejsou všechno, takže pro ty, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení a ocení nízké měsíční náklady je to vynikající možnost, jak si pořídit soukromý vlastní dům a nezadlužit se do konce života. Ušetřené peníze totiž můžete využít jinak, investovat je do zálib a koníčků, nic neodpírat dětem, dopřávat si dovolené, zážitky, výlety, o nic se neošidit a tak podobně. Přitom se ale vždy budete mít kam vrátit, protože budete mít vlastní dům na svém pozemku, což nemůže říct každý.