Vývoj informačních systémů

Vývoj informačních systémů

Co tento pojem vlastně znamená ? Jedná se o označení kreativní vývojářské činnosti IT specialistů například – Dosažení nového Softwarového řešení

Funkční specifikace ( jinými slovy detailní analýza )

v této fázi se provádí analýza pracovní činnosti, sběru informací a požadovaných výstupu. Pokud však chcete vlastní vývoj IS kontaktujte profesionální tým, který se o vše postará..

Jako další je potřeba zavedení, školení a určení manuály, uvedení do provozu (a následná zkušební doba). jako další je potřeba záruční servis a zařízení dodavatelské smlouva.

Co se týče ceny vývoje informačních systémů, Cena záleží na IT specialistovi který vám vytvoří infomační systém. Takže cenu se dozvíte vždy po telefonické dohodě a po sdělení vašich podmínek nebo vašich nápadů.

Výdaje : HW, SW, zaměstnanci, servis HW, vývoj aplikační SW, údržba SW, komunikační služby, režie (energie, nájmy a platy administrativy)

Aktuální trendy : Technologie cloudu, Inplentace podpory sociálních sítí, Zajištění mobilního přístupu k informačním systémům.

A jak takový vývoj probíhá ?

Vy vašemu IT specialistovi sdělíte vaše specifikace požadavků a IT specialista vám poté nabídne danou cenu, návrhy, architekturu systému,

Poté IT specialista začne testovat daný IS, poté se postará o provoz a váš IS bude moci být už v ostrém provozu.

vývoj

Vzory smluv :

dodavatelská smlouva

1) osobní údaje (vás a druhé strany)

2) Předmět smlouvy

3) Platební podmínky

4) Závěr

5) Podpisy dvou stran (tedy nějakých firem či IT společností)

software

VYSVĚTLIVKY :

HW = Hardware

SW= Software

IS= Infomační systém

Vývoj informačních systémů vytvořeních od IT specialistů vám nejen ušetří zbytečnou a namáhavou práci ale tak čas. A jak jistě víte čas jsou peníze. :).

Takže pokud máte firmu a chtěly by jste vlastní IS nemusíte se bát že by jste něco nezvládly nebo že by jste přišly zbytečně o čas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup