Vytváříme si web

Vytvořit si kvalitní webové stránky dá spoustu práce, obzvláště když teprve začínáme. Tvorba webových stránek je poměrně složitá cesta, kde se nejlépe uplatňují zkušenosti a intuice.
různé šablony
·         Určete si cíl
Nejprve je třeba se zamyslet, proč chceme vytvářet webové stránky, a podle toho si určit svůj cíl. Popřemýšlejte, proč by měly vaše internetové stánky někoho zajímat, na jaké návštěvníky se zaměřujete, a rovněž jaký cíl svými webovými stránkami sledujete.
·         Návštěvníci webu
Jako další důležitou věcí jsou u vašeho nového webu návštěvníci stránek. Zamyslete se proto nad tím, jaké návštěvníky na svých internetových stránkách očekáváte.  Vždy je třeba se zaměřit na velkou, anebo malou cílovou skupinu návštěvníků.
kybernetická bezpečnost
·         Co od návštěvníka očekáváte
Rozhodněte se, co byste si přáli, aby návštěvníci internetu na vašich webových stránkách dělali a četli. Je třeba popřemýšlet, jak co nejvíce usnadnit činnosti, které by měli návštěvníci na vašich webových stránkách provádět. A také, jak by měla vaše internetová stránka vypadat, co by mělo pomoci návštěvníkům v rozhodování, zrovna tak jako, kde návštěvníci najdou potřebné informace.
·         Klíčová slova
Jednou z nejdůležitějších věcí na webových stránkách jsou klíčová slova, nebo i fráze, které určují a rozlišují téma vašich internetových stránek. Je dobré popřemýšlet, jak nad vašimi službami, anebo produkty rozmýšlejí vaši návštěvníci. A podle toho potom následně rozepisujte nadpisy a uvádějte užitečné informace již během tvorby vašich nových internetových stránek. Je to proto, že včasnou a správnou volbou vašich klíčových slov a frází si ušetříte spoustu času a práce.
·         Konkurence
Je rovněž vhodné se informovat, kdo patří k vaší konkurenci a také jaké má webové stránky. Proto si vyhledejte konkurenci a sledujte ji. Může vám posloužit jako inspirace, anebo odstrašující případ. Učte se od konkurence, ale nikdy nic nekopírujte, abyste zůstali jedineční.