Skleněná láhev na vodu je nejlepší volbou. Proč?

Sice se stále jedná o diskutabilní téma ohledně pitného režimu, kolik by měl dospělý jedinec za den vypít. Každopádně zásadní vliv na příjem tekutiny má, zda se jedná o osobu fyzicky pracující nebo jedince sedícího celý den v kanceláři. Rovněž i v tropických dnech je zapotřebí zvýšit příjem tekutiny.
voda ve sklenici.jpg

Stejně tak mnozí nemají jasno v tom, co náleží do pitného režimu a co naopak ne. Káva, sladké nápoje, pivo, limonády se rozhodně do pitného režimu nezapočítávají. Naopak čistá voda, neslazené čaje náleží do pitného režimu. V létě je ideální přidat do vody kousky čerstvého ovoce či salátovou okurku, kdy dojde i k příjemnému osvěžení.

Prioritou je zdravotní nezávadnost

Při koupi zajisté preferujete, aby skleněná láhev na vodu disponovala kvalitou a provázela vás nejen na cestách po delší dobu. Mějte na paměti, že sklo má oproti plastu značnou výhodu, neboť se jedná o zcela přírodní materiál. Jde tak o zcela ekologicky nezávadný výrobek. A nutno podotknout, že ze skla se pije zkrátka nejlépe. I obyčejná voda lépe chutná.

Sklo nikdy nechytá pachy z obsahu, jako je tomu u plastu, nerezu či hliníku. Pozitivní je, že skleněná láhev na vodu je poměrně lehká, neboť je uzpůsobená pro nošení v tašce. Vybírat můžete na základě velikosti, tj. ohledně objemu a rovněž dle barvy uzávěru.

Přednosti výrobku

Ideální na cestu, na výlet, ale i do tašky při cestě do práce, do města. Zkrátka tímto tak budete dodržovat pravidelný pitný režim, neboť budete mít nápoj stále u sebe. Sklo neuvolňuje do nápojů toxiny. Odolnost vůči mechanickému poškození.
skleněná láhev na vodu.jpg

Snadná údržba v rámci mytí. Odolnost i vůči vysokým teplotám a nárazům. Díky kvalitnímu víčku pevně drží a dokonale těsní. Eliminace rozlití nápoje v kabelce či v batohu. Kouzlo designu, kdy tak výrobek zaujme i svým vzhledem. Jedná se o velmi moderní výrobek.

Díky jednoduchému designu sluší láhev komukoli. Je ideální nejen pro sportovce nebo cestovatele. Doživotní garance výměny při rozbití.