Po městě bez emisí

Toužíte chovat se ekologicky a jezdit po městě bez emisí? Stačí si pořídit elektrický skútr. Můžete si jej dnes pořídit i bez řidičáku.
Na každý typ není potřeba řidičské oprávnění, jedině na větší stroje, které mají rychlost nad 25 km v hodině. Což ocení převážně ti, kteří si řidičák nemají zájem pořizovat a zároveň si touží užít radost z jízdy.

Co jsou elektrické skútry

Elektrické skútry jsou dopravní prostředky, jejichž zdrojem energie je elektřina. Jsou vhodné pro jednu až dvě osoby a vyrábí takové, na které je potřeba řidičské oprávnění. Nebo elektroskútry, které jsou spíše podobné elektrokolu než motorce a řidičák na ně nepotřebujete.

V nabídce výrobce značky Racceway je např. e-babeta, e-fichtl, e-moped i klasické elektrické skútry.

Elektroskútr s rychlostí nad 25 km v hodině je správná ekologická varianta ježdění

Elektroskútr s rychlostí nad 25 km v hodině je dopravní prostředek, který vypadá podobně jako motorka menších rozměrů, nemá však zaveden benzínový motor, ale disponuje nabíjecí baterií, která bývá převážně vyrobena z určité části z lithia, což zvyšuje popularitu tohoto kovu.

moped do města

Baterie se nabíjí v elektrické zásuvce a namísto toho, abyste plnili nádrž benzínem, jako u motoru spalovacího stačí k jejímu nabití jen obyčejná elektřina. Můžete si svůj skútr nabít u vás doma nebo v kterékoliv jiné zásuvce mimo vaše bydliště.
Svůj elektroskútr nebo retroelektroskútr si nabijete všude, kde je zaveden elektrický proud.

Řidičák na elektroskútr, který má vyšší rychlost budete potřebovat. Podle silničního zákona, na veškeré dopravní prostředky, které jezdí rychlostí nad 25 km v hodině, je nutné mít řidičské oprávnění.

Výhodou elektroskútru je také velká ekologičnost. Neznečišťuje životní prostředí a nevypouští emise. Má zcela tichý chod a nehlučí jako spalovací motor.
Elektroskútry mají zcela bezproblémový provoz bez jakékoliv nutné údržby. Nemusíte s nimi jezdit na pravidelné servisní prohlídky, není potřeba ani vyměňovat olej a elektřina je mnohem levnější než benzín.

elektrické mopedy

Výhodou elektroskútru, který jede nad 25 km v hodině je snadná manipulace. Oproti motorce, která je mnohem těžší. Elektroskútr bez řidičáku se hodí se pro ty, kteří mají rádi rychlou jízdu nebo se dopravují na delší trasy.

Je spíše určen na delší vzdálenost, ale je možné jej využít také při ježdění nebo parkování ve městě. Snadno se zaparkuje i na méně přístupných místech, kde jsou menší parkovací místa.

Elektroskútr a ekologie

Elektrický skútr bez řidičáku není těžký a snadno se ovládá. Má nižší hmotnost, než motorka a je vhodný pro osoby, které nepotřebují jezdit na delší trasy, ale jen kousek do přírody nebo po městských ulicích. Je to ekologická varianta ježdění, která chrání přírodu a také vaši peněženku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup