Oblékejte se jako Francouzka

Francouzská móda láká ženy ze všech koutů světa. Francouzsky se v průběhu let staly v určitých ohledech symbolem dokonalosti. Vždy krásně upravené, elegantní s pověstným šmrncem a se stylem, kdy umí kráčet ulicemi sebevědomě bez ohledu na to, jaký typ postavy nebo jiné vzhledové predispozice mají. Která z nás by nechtěla taková být? Pojďme se podívat, jak do svého stylu vnést trochu více Francie. Francouzský styl působí elegantně ale nenuceně zároveň. Je to takový balanc mezi tím, abychom vypadali skvěle oblečení ale zároveň dost uvolnění, aby to nevypadalo, že jsme svému oblékání věnovali až přehnaně velkou pozornost.

žena

Francouzsky si moc nepotrpí na přehnaně barevné oblečení, bláznivé módní trendy nebo příliš drahé kousky. To ale neznamená, že by jejich oblečení nebylo kvalitní! Naopak, v šatníku Francouzek najdete oblečení z kvalitních látek, které je ovšem za rozumnou cenu. Kousky jsou většinou velmi nadčasové a dostatečně univerzální, aby šli zakombinovat do téměř jakéhokoliv outfitu.

Jednou z jejich filozofií je nakupovat méně oblečení, za to kvalitnějšího. Nepotřebujete, aby vám šatník praskal ve švech pod náporem oblečení, které bylo za pár korun ale po dvou vyprání už se hodí jen jako hadr na podlahu. Raději investujte do kvalitnějších kousků, které vás budou těšit dlouhé měsíce či léta.

móda

Snažte se míchat elegantní styl s volnočasovým. To je jeden ze základních znaků francouzské módy. Mix těchto stylů vypadá o hodně lépe, než když se celá oblečete pouze v jednom z nich. Třeba takové ležérní tričko doplněné blazerem, elegantnějšími kalhotami a bílými teniskami se hodí pro každou příležitost. Jednoduchost v oblékání promítají i do svých doplňků. Francouzsky málokdy volí výraznější doplňky. Typické jsou pro ně jednoduché, nenápadné šperky, šátek kolem krku, případně slušivá pokrývka hlavy. Na e-shopu About You najdete mimo jiné i kousky hodící se do vašeho francouzského stylu. Dokonce můžete získat slevu při použití About you slevy 30 zeleneslevy.cz.