Když není erekce dokonalá


Doposud se aspoň mlhavě pamatuji na doby svého klukovského mládí. A tedy i na to, co se mnou dokázala někdy dělat fantazie. Nebo pohled klíčovou dírkou. Nebo rozhlédnutí se po místní pláži. Zkrátka a dobře se pamatuji, co se dělo ve chvílích, kdy jsem viděl skutečně nebo klidně i jenom ve svých představách nějakou spoře oděnou nebo dokonce neoděnou příslušnici opačného pohlaví.

Určitě i vy víte, co se ve mně v takových chvílích odehrávalo. A to bez ohledu na to, jestli jste muži, kteří zažili totéž, nebo ženy, které o nás mužích dávno vědí své. Víte, že jsem v tu chvíli dokázal myslet jenom na to jedno. A kdyby byla příležitost, určitě bych na to nejen myslel. Protože bylo všechno takové, jaké to má v ideální případě být, a kdyby mi nějaká žena v takové chvíli nabídla sex, obstál bych.

vozík s kondomy

Ale mládí je v trapu. A spolu s ním i ona schopnost věnovat se sexu kdykoliv, kdy jenom byla ta možnost. Kdy právě v otázce erekcí platilo pionýrské ‚vždy připraven‘. I dnes se sice ještě nějaké ty erekce konají, ani dnes ještě nezmizela má potence nenávratně v propadlišti dějin, ale už to prostě není jako kdysi.

Je mi z toho poněkud smutno. Jak rád bych si užíval sexu, kdybych měl ty předpoklady, které jsem měl jako mladý! Ale ani ta největší klíčová dírka nebo nudistická pláž už se mnou nedělají to, co kdysi, a s fantazií už si také nevystačím.

pár v posteli

Ale navzdory tomu je tu něco, co mi dává pořád ještě naději. A tím je Kamagra Oral Jelly kamagra-pro.online, onen známý přípravek na podporu erekcí.

I když už se tělo často k ničemu nemá, s Kamagrou je to jiné. S Kamagrou doposud podávám solidní výkony. A jsem rád, že je tomu tak. Protože ani s ubývající schopností provozovat sex neubývá chuť si ho dopřávat. A Kamagra mi tu možnost dává. A když se tak rozhodnete, užijete si to díky ní v posteli určitě i vy.