Kam parkovat autíčka

K těmto hračkám patří samozřejmě i spousta příslušenství. Když pomineme všelijaké opravárenské nářadí a přívěsné vozíky, zbude nám nějaká ta nemovitost, kam může klučina své stroje parkovat.
Nám jako dětem stačily krabice od bot a garáž byla hotová raz dva. Jenže, ono není garáž jako garáž. Jsou i veřejné, pro více aut, tedy více možností parkování. A právě takovou kluci chtějí, co už s obyčejnou krabicí od obuvi, kam auto zaparkujete a víc nic.
Proto nenápadně tlačí na své rodiče, a ti mnohdy nevědí, jak tomu uniknout. A přitom je to tak jednoduché. Prostě jim tu garáž kupte.
Není třeba hledat realitní kancelář, klukům stačí ke hraní taková, co vejde do jejich pokojíku.
Dětská hračka
Nu, na to je zde vhodná dřevěná garáž pro děti. Bez plastů, bez rizika. Jen z kvalitního materiálu. Hrany obroušené, ergo není zde nebezpečí úrazu. A pokud má vtah, ó jé, to se kluci budou teprve radovat.
Tato garáž má za úkol spíše imitovat parkovací plochy na veřejném parkovišti. Právě výtah ji dělá takové malé zpestření a navíc funguje. To bude kluky bavit.
Složení hračky je jednoduché, zvládnou to i děti samy. Za dohledu dospělé osoby pochopitelně. Těm menším to však bude muset tatínek sestavit. Jen klid, je to opravdu jednoduché a jedině snad nějaký „hotentot“ by to nedokázal.
Chlapeček s autíčkem
Nu a když je postaveno, mohou děti začít řádit. Když jim k tomu přikoupíte i pár autíček, jistě se nebudou zlobit.
Dřevěné hračky všeobecně byly vždy oblíbenéa teprve umělé hmoty je začaly vytlačovat. Ovšem všichni víme, jaká je nyní situace právě s umělými materiály. Proto klasické dřevo nic nenahradí. S hračkami ze dřeva si hrály skoro všechny starší generace a není důvodů tomu, aby se tato vlna vrátila. Dřevo je lehké, snadno udržovatelné, a proto se vrací do našich, tedy dětských pokojů. A to je jen a jen dobře. Berte to s dětmi jako formu návratu k přírodě.