Hotel Lednice – příjemný pobyt na jihu Moravy


Krásy jižní Moravy lákají nejen české, ale i zahraniční turisty, protože se jedná o nádhernou oblast, kterou stojí za to navštívit. Nádherná příroda, vstřícní lidé, historické památky, možnosti k turistice a hlavně skvělé víno jsou tím, co dokáže obohatit vaše vzpomínky.
Můžete si tak užít nejen příjemný výlet, ale také víkend či rovnou dovolenou v létě i v zimě a odnést si opravdu nezapomenutelné zážitky. Jedním z nejnavštěvovanějších míst je i zámek Lednice, který patří mezi chráněné památky Unesco a vy máte jedinečnou možnost si jej užít i díky ubytování, které vám nabízí hotel Lednice.

hotelový pokoj

Výjimečnost ubytování spočívá především v tom, že z hotelových pokojů se můžete dívat nejen na krásné okolí, ale i přímo na tento úchvatný zámek a cítit se jako v pohádce.
Moderně zařízené pokoje a přesto s nádechem historie vám poskytnou kvalitní zázemí a využít můžete u další služby, které vám zajistí potřebný komfort.
Pobyt doslova jako na zámku
Nejen, že si můžete užívat příjemné zázemí až 50 pokojů, na kterých je samozřejmostí připojení k WiFi zdarma včetně televize se satelitním připojením, ale i další pohodlné služby a zázemí hotelu.

výhled na zámek Lednice

Hýčkat se může nechat v hotelovém wellness, které vám poskytne saunu, vířivou vanu i různé druhy masáží. Vychutnat si můžete také kvalitní moravské víno přímo ve vinném sklípku nebo vychutnat další skvělé nápoje vlastního pivovaru.
A až vás popadne hlad, tak o snídaně, obědy i večeře je postaráno přímo hotelovou restaurací, která vám připraví pestré jídelní menu a v létě si můžete posedět i v zahradní restauraci.
Volné chvíle můžete následně trávit hraním šipek, stolního či klasického tenisu nebo se vybrat poznávat krásy okolí formou pěší turistiky či cyklistickými stezkami.
Nudit se rozhodně nebudete a v každém případě na vás bude čekat pohodlné zázemí, které pro ubytování můžou využít nejen jednotlivci, páry, rodiny či skupiny přátel, ale i firmy. K dispozici jsou i sály včetně kompletního zajištění nejen rodinných, ale firemních akcí.