Hodila by se vám hypotéka?

Lidé jsou různí. Tací, kterým se dá věřit, tací, kterým se věřit rozhodně nedá, a také tací, kterým se věřit dá, ale přesto jsou tu jisté indicie, kvůli kterým jim někdo, kdo je nezná, raději preventivně nedůvěřuje.
Když má například člověk nízké příjmy, když má záznam v registru dlužníků nebo dluží více věřitelům současně, nejednou vzbudí u okolí relativně oprávněné obavy z toho, jak a zda to zvládá a bude zvládat. A v takovém případě se často setká s problémy, když si chce ještě půjčit nějaké další peníze. I kdyby měl úmysly nejčistší, důvěru zkrátka nevzbuzuje a na většinu půjček si může nechat akorát tak zajít chuť.

úspory

Banky takovému člověku jednoduše nepůjčí. Nemají věšteckou kouli, aby zjistily, jak na tom tento člověk je a bude, a než riskovat, že už se s penězi nikdy neshledají, to raději žádost zamítnou.
A příbuzní či domnělí ‚kamarádi‘ se v mnoha případech zachovají nejinak. Protože i jim jde vlastně o peníze až v první řadě.
Takový člověk nakonec musí buď půjčku oželet, nebo hledat alternativní řešení. Které existuje a říká se mu nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéku totiž může dostat pomalu každý.Každý, kdo je schopen a ochoten dát do zástavy vlastní nemovitost, a v případě, že chce lepší úroky, si sehnat třeba i ručitele z řad příbuzných, který není veden v registru dlužníků.
V tom posledním případě lze peníze získat snadno a rychle. Vyplní se žádost, doloží vše potřebné a klidně už i za čtyřiadvacet hodin může mít člověk až sedmdesát procent hodnoty nemovitosti, jíž ručí, na účtu. A pak může klidně splácet až po dobu tří desetiletí po splátkách nízkých tak, že je zvládne hravě každý.

české koruny

Což není jedinou předností takové nebankovní hypotéky. Tento finanční produkt má daleko víc plusů. Je jich tolik, že by se do tohoto článku už jen těžko vměstnávaly. A ani není důvod je tu vyjmenovávat, protože jsou dávno leckde známy.
Najděte si je a pak už si klidně půjčte i vy, potřebujete-li peníze. Je to snadné a určitě s tím problémy nebudou. Samozřejmě v případě, že ty půjčené peníze budete mít v úmyslu vrátit a také vrátíte. Což je samozřejmost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup