Co o mužích dokáže prozradit jejich projev?

Muži jsou pro ženy jako otevřené knihy. Z výzkumů vyplývá, že 90% žen si myslí, že jich má přečtených a 80% žen tvrdí, že jsou všichni stejní. Dá se říct, že všichni muži, jsou jedineční, ale jejich projev a vystupování se často setkává s identickými reakcemi.
káva a přítel

Mužské vystupování

Muži mají často potřebu vystupovat, jako ty silnější bytosti, které nic neskolí a nerozladí. Nejsou vůči ženám tak otevření, neříkají všechno, co cítí a mnoho věcí si nechávají pro sebe. Těžko odhadnout, jestli za tím stojí fakt, že mají obavy z toho, že by působili jako „citlivky“, nebo jednoduše nechtějí působit jako slabí jedinci, v očích dost zranitelných žen.

Gesta

Pomoci jejich komunikace formou gest, můžete usoudit, jak daný muž projevuje své pocity a také postoj k vám. Pokud budete vnímavé, můžete odhadnout jeho tajnou schránku, díky které vás k sobě nechce pustit. To, jak jeho neverbální chování funguje na ženskou intuici, můžete využít ve svůj prospěch a být o krok před ním. Dívejte se pozorně a poslouchejte, každé jeho slovo, které vám může napovědět, jaký je a jaký postoj k vám chová.

Sled událostí – je to past, nebo vaše zbraň?

Ať už se s jeho přítomností dostanete do jakékoliv situace, může to být pro vás jenom přínosem. Zjistíte, jak se dokáže zachovat v dané situaci a od toho se může odvodit i jeho celkové vystupování v životě, po vašem boku. Nedávejte mu schválně žádné zkouškové podněty k tomu, abyste vypozorovali, jak zareaguje. Když s ním půjdete do společnosti, vždycky se najde situace, kde se může přihodit něco, na co bude muset reagovat. Jestli se bude jednat o nespokojenost v restauraci, nebo se nechtěně dostane do potyčky s někým dalším, je dobré si uvědomit, že to jak tomu bude čelit, o něm hodně napoví.
muž v koupelně

Oblečení, nebo osobitý styl?

Šaty dělají člověka. Od nepaměti tomu tak bylo a s určitostí to, jakým stylem se muži oblékají o nich řekne víc, než si myslíte. Muž, který o sebe pečuje a dbá na svůj vzhled, je pro ženu přitažlivější volba pro život, než ten, který přijde jenom v „něčem“, aby nebyl nahý. Pozor, nemusí se jednat jenom o značkové oblečení. To se pokládá někdy, jako mínus ve smyslu, že je dotyčný náročný a povrchní. Obléknutý muž, který má na sobě čisté, pohodlné a upravené oblečení, mluví za všechno. Vytahané a špinavé oblečení značí jeho lhostejný postoj, jak k životu, tak i k sobě a v konečném důsledku, později i k vám.