Černá kožená kabelka

Černé kožené kabelky jsou moderní, elegantní a honosné. Velikou výhodou těchto kabelek, je převážně kvalita. Kabelky jsou vyrobené z kůže. Kůže je teplý a prodyšný materiál, který by měl být uchováván mimo sluneční paprsky a měl by být skladován na chladném a suchém místě. Kožené kabelky by se neměly skladovat v plastových pytlích. Mohly by se tam zapařit a kůže by se mohla znehodnotit například popraskáním, nebo vyblednutím.

žena s kabelkami

Kožené kabelky doporučujeme skladovat ve speciálních látkových vacích ve skříni. V dnešní době existují také speciální boxy, do kterých můžete kabelku uskladnit v látkovém pytli, abyste ji nejlépe ochránili před vnějšími vlivy. Aby vám kabelka dělala radost a vypadala stále stejně krásně a nově, doporučujeme kabelku občas natřít speciálním balzámem, či včelím voskem ve formě jemné pasty. Pokud se vám kabelka odře, nebo mírně poškodí, rozhodně to není důvod věšet hlavu. Existují specialisté, kteří se vám o vaši kabelku postarají a zařídí, aby opět vypadala jako nová.

červené kabelka

Černá kožená kabelka by neměla chybět ve skříni žádné ženy, která miluje módu a chce být in. Hodí se ke každému oblečení. Ať už chcete jít do divadla, do práce, nebo někam do kavárny. Můžete jí vzít prostě kamkoliv. Tyto kožené černé kabelky jsou vyráběny v mnoha různých tvarech a velikostí. Od klasické shopper kabelky, přes cross body až po psaníčka. Výběr je rozhodně veliký. Zaleží tedy pouze na vás, který tvar a velikost vám bude vyhovovat. Kožené kabelky mají dlouhou trvanlivost. Ač na kabelkách můžete najít škrábance, různé skvrny, či barevné nedokonalosti, právě tyto aspekty vám dávají najevo, že se jedná o pravou kůži, nikoli o syntetický materiál. Kabelky jsou nejlepším dámských, v dnešní době ale i pánským doplňkem. Můžete si vybrat z širokého spektra kabelek, přes různé druhy, velikosti ale i barvy. Černé kožené kabelky jsou ale tím číslem 1 pro váš outfit!